Nejprodávanější produkty

 • Green tea Soursup
  Zelený Soursop 100g

  Složení: Zelený čaj s příchutí soursopu Hmotnost: 100g Země původu:...

  86,44 Kč
 • Green tea Soursup
  Fantasy Victoria 100g

  Složení: Zelený čaj, příchuť soursopu a borůvky Hmotnost: 100g Země...

  86,44 Kč
 • Citrón 100g

  Složení: Zelený čaj s příchutí citrónu, mandarinky a s kousky...

  86,44 Kč
 • Lesní směs 100g

  Složení: Zelený čaj s příchutí lesního ovoce, chrpy polní a kousků...

  86,44 Kč

ČAJ HYSON

HYSON Okouzleni smyslů. Nechte se hyčkat šalkem těch nejvybranějšich čajovych listků.

Cejlonské čaje Hyson jsou tím pravým pro náročné spotřebitele, kteří ocení přirozené aroma černých a zelených čajů v jakékoli formě (porcované, sypané). Čaje Hyson nabízí nepřebernou škálu čistých a ochucených černých a zelených čajů, bylinných čajů či čajových směsí obohacených o jedlé kousky toho nejvybranějšího ovoce, okvětních lístků a koření ze všech koutů světa. Čaje jsou dostupné v originálních papírových či plechových dózách a také v dárkových baleních ve více než 40 zemích světa.

Čaje Hyson jsou produktem srílanské společnosti Empire Teas (Pvt) Ltd., jež se řadí mezi pět nejvýznamnějších exportérských společností čajového sortimentu tohoto ostrovního státu. Společnost se pyšní mnoha mezinárodními oceněními a certifikacemi standardů v oblasti bezpečnosti potravin (BRC Food Safety Certification, Food Safety Systém Certification 22000), systému managementu jakosti (ISO 9001:2008), je držitelem certifikací HALAL a KOSHER a evropského, japonského i amerického značení pro ekologickou produkci.

ČAJ SEBASTEA

Mlada značka s dlouholetou tradici.

SebaSTea je mladá, svěží, rychle se rozvíjející značka založená v roce 2010, vyznačující se především svými neodolatelnými, zcela originálními, nekonvenčními baleními nejrůznějších tvarů a velikostí. Svým neotřelým a jedinečným designem si za své krátké působení získala velkou řadu příznivců nejen na světovém, ale i českém trhu. S návazností na tvůrčí společnost Unitrades (Pvt) Ltd., jež je součástí skupiny Bartleet, SebaSTea není pouze výjimečnou čajovou značkou, co se vzhledu týče, ale take značkou s dlouholetou tradicí a odkazem na kvalitu s více jak 123 letou zkušeností v čajovém průmyslu. Delikátní péče, která je při sběru věnována čajovým lístkům, umožňuje zachovat čaji jeho plnou chuť. Čajové lístky jsou ručně sbírány a následně tříděny. Pro další zpracování jsou využívány jen ty nejmladší lístky a ještě nerozvinuté pupeny.

Pod touto značkou jsou k dostání tradiční černé a zelené čaje (s typickými, ale i neotřelými příchutěmi), pocházející z různých regionů a nadmořských výšek, charakterizující čajový nálev rozličnou příchutí a barvou. V nabídce je také africký Roiboos a bylinné čaje v bohaté paletě těch nejvybranějších příchutí, obsahující jedlé kousky ovoce a sušené plody, koření, čokoládu nebo okvětní lístky. Pestrost a vybranost u této značky nezná mezí. 

ČAJE F&S a FAVOR

Společnost Euro Asia Teas, založená v roce 2005 jako dceřiná společnosti holdingu Mos-Lanka, je opravdu unikátní společností s certifikací systémů řízení kvality a bezpečnosti potravin ISO 22000:2005, HACCP a certifikací Osvědčených výrobních postupů (GMP), která během svého působení získala řadu významných národních i mezinárodních ocenění za své značky F&S a Favour. Produkty společnosti, balené v rafinovaných dózách a papírových krabičkách, jsou vyráběny opravdu  z těch nejlepších možných surovin spadajících do tzv. haute „vysoké“ kuchyně, určené pro jedince, kteří dokáží náležitě ocenit produkty vyšší kvality, za které se nebojí připlatit.

Euro Asia Teas disponuje vysoce kvalifikovaným týmem odborníků s prozákaznickým přístupem a orientací na kvalitu služeb a produktů, jak na místní, tak i mezinárodní úrovni s více než 25 letou zkušeností pokrývající všechny aspekty čajového exportního průmyslu. Největším

odběratelem je v současné době Ruská federace. Nicméně vliv společnosti na ostatních světových trzích neustále stoupá a společnost se dostává do povědomí zákazníků v Neměcku, Polsku, Slovensku, České republice, Lotyšsku, Moldávii, na Ukrajině, v Číně, Pákistánu, Tchaj-wanu, Malajsii či USA. Čaje značek F&S a Favor v sobě mísí tradici s moderním uvažováním, umožňující tvorbu vytříbených čistých i ochucených černých a zelených čajů s nezaměnitelným odkazem. 

ČAJE RISTON

Čaj jako vašeň.

Posláním čajové společnosti Riston je přinést na trh mistrovská čajová díla jedinečných chutí a aromat z nejlepších plantáží světa. Každá směs je výsledkem oddanosti profesionálů k dokonalosti, pod jejichž rukama ročně projde tisíce a tisíce vzorků s cílem nalézt to opravdu nejlepší čajové složení ještě před jeho oficiálním uvedením na trh.

Proces schvalování je proces rozsáhlého testování. Úplně první krok je podniknut bezprostředně po výrobě v závodech odpovědných za prvotní zpracování čajových lístků. Pokud zpracovaný čaj projde úspěšně testem kvality, je dále využit při tvorbě kontrolních směsí, které jsou vzájemně porovnávány a upravovány k dokonalosti. Takto připravené směsi jsou následně připravovány ke konzumaci podle zvláštních pravidel s využitím speciální porcelánové konvice a patřičného kontrolního nádobí, neboť právě porcelán je tím nejvhodnějším materiálem pro přípravu čaje díky své pórovitosti umožňující čaji uvolnit svou
 pravou chuť a aroma. Pouhé 3 gramy čaje jsou luhovány po dobu 5 minut. Po vyluhování je posuzována chuť čaje, jeho aroma, zbarvení nálevu, vzhled suchých čajových lístků a lístků po uvaření. V této fázi posuzování je čajová směs buď předána výrobnímu sektoru, nebo vrácena zpět na přepracování. Každá jedna produktová řada je tedy vskutku mistrovským dílem.

Než se čaj dostane ke svým koncovým spotřebitelům, je nutno podniknout ještě několik pár kroků, zahrnujících zaslání vzorků makléřům a importérským společnostem exportérskou společností, zaslání vyplněného objednávkového formuláře ze strany importérů, příprava objednávky v patřičném množství ze strany exportéra a dopravení produktů do své destinace, odkud je produkt rozprostřen většinou do maloobchodní sítě a nabízen konečným spotřebitelům.

BIO ČAJE HEATHE&HEATHER 

Společnost anglického původu Heath & Heather vznikla již v roce 1921. Za jejím zrodem stáli podnikatel Samuel Ryder, živící se do té doby jako prodavač zahradnických semen v jednopencových balíčkách, a jeho bratr James. Původně se společnost živila publikační činností knih o bylinkách a přednášela o tématech tohoto zaměření po celé Anglii. Společnost, jak ji známe dnes, se od publikační činnosti dostala až k produkci ovocných a bylinných čajů z těch nejvybranějších složek přírody, pečlivě vybíraných těmi nejpovolanějšími, s ohledem na jejich léčebné vlastnosti a přínosy pro lidské zdraví.

Čaje společnosti H&H Vás jen utvrdí v tom, proč právě Velká Británie je jedničkou na trhu s bylinnými a léčivými čaji. Heath & Heather jsou pionýry ve své oblasti, proslulí 100% přírodními čaji z přírodních ingrediencí, bez přídavných umělých složek (příchutí, barev a konzervačních látek).