Nejprodávanější produkty

 • Green tea Soursup
  Zelený Soursop 100g

  Složení: Zelený čaj s příchutí soursopu Hmotnost: 100g Země původu:...

  86,44 Kč
 • Green tea Soursup
  Fantasy Victoria 100g

  Složení: Zelený čaj, příchuť soursopu a borůvky Hmotnost: 100g Země...

  86,44 Kč
 • Citrón 100g

  Složení: Zelený čaj s příchutí citrónu, mandarinky a s kousky...

  86,44 Kč
 • Lesní směs 100g

  Složení: Zelený čaj s příchutí lesního ovoce, chrpy polní a kousků...

  86,44 Kč

O nás

Nejsme jen pouhým velkoobchodem, ale jsme i rovnocenným partnerem a oporou všem našim stávajícím i potenciálním klientům. Našim cílem je budovat pevné vztahy založené na férovém, proaktivním a zákaznicky orientovaném jednání, zajišťující co možná nejplynulejší a bezproblémový chod společných podnikatelských aktivit.


Od svého založení v roce 2010 na sobě neustále pracujeme a snažíme se růst společně s Vaší pomocí. Vy (naši obchodní partneři) společně s Vašimi spotřebiteli jste ti, kteří udávají směr. Snažíme se plnit Vaše přání a požadavky, jak nejlépe umíme. Jsme otevřeni jakékoli kritice, poznámkám, návrhům či novým námětům, které by posunuli kvalitu námi nabízených služeb ještě o stupeň výše.


Za poměrně krátkou dobu jsme český spotřebitelský trh obohatili o produkty 8 významných čajových impérií - značky Hyson, SebaSTea, Unitea, F&S, Favor, Queensley, Heathe&Heather či Riston.


Každý jeden produkt z nabídky je posuzován stejným metrem - kvalitou, která je právě tím, co dělá naše produkty tak jedinečné. Ani společenská odpovědnost nám není cizí. Právě proto, jsme se zaměřili na prodej vysoce kvalitních potravin, zejména v oblasti rozvoje zdravého životního stylu.